VÝHERCE LISTOPADOVÉ SOUTĚŽE O 100 000 Kč

V listopadu jste na našem e-shopu mohli soutěžit o 100 000 Kč a další ceny. Kdo vyhrál a jak probíhalo předání hlavní ceny? Pan Zdeněk si přijel výhru převzít z rukou Gevorga Avetisjana, do sídla naší společnosti ve Frýdku-Místku. Kromě předání ceny jsme jej provedli také návštěvnickým koridorem, odkud mohl výrobu našich medových dobrot spatřit na vlastní oči.

 

Také jsme mu té příležitosti položili několik následujících otázek:

Jak jste se dozvěděl o naší soutěži?

Všiml jsem si jí na stránkách Marlenky na Facebooku, které pozorně sleduji. Poté jsem si přečetl podrobnosti na e-shopu, kam příspěvek odkazoval. Nejprve jsem zvažoval, zdali se zapojit, až mne nakonec přemluvila manželka.

 

Byl to Váš první nákup na našem e-shopu?

První ne, již jsme z něj několik věcí objednávali. Pro nás i pro syna, který žije ve Skotsku, kde ještě Marlenka není tak dobře dostupná. Objednali jsme osm dortů, čtyři jsou již snězeny.

 

Potěšila Vás výhra?

V první chvíli jsme tomu vůbec nemohli uvěřit. Až když dorazil potvrzovací e-mail, tak jsme si uvědomili, že to bude pravda. Je to má první výhra v životě, takže z ní mám obrovskou radost.

 

Které dorty a zákusky od Marlenky máte nejraději?

Nejčastěji kupujeme dorty, kuličky a chceme vyzkoušet také Napoleonky. Zkoušeli jsme také kávu od Marlenky a moc nám chutnala.

 

Co byste na závěr chtěl popřát Marlence?

Všechno nej ke 20. výročí a držíme palce při stavbě Marlenky II ve Frýdku-Místku. Těšíme se na otevření Lesoparku na jaře 2024 – určitě jej s dětmi navštívíme.